gettyimages-539253819

Detox s Miriam

Počuli ste už o detoxikačnom pobyte ? Mali ste tú možnosť sa takéhoto pobytu aj zúčastniť ? Nenaplnil vaše očakávania a vlastne vám ani nepomohol ? Rada by som vám tak odporučila PhDr. Miriam Latečkovú, ktorú určite mnohí z vás poznajú najmä z Babičkinej záhrady. Veľmi príjemná a pozitívne naladená žena, ktorá sa pomocou svojich vedomostí, ktoré vkladá do prednášok, znalostí v oblasti výživy, alternatívnej medicíny, ospevovanej a vo svete veľmi obľúbenej jóge, bude snažiť vrátiť rovnováhu do vášho života.

detox-onas14

Týždňový pobyt nie je len o držaní diéty a pití čistej vody. Je to v prvom rade skvelý oddych s partiou ľudí, ktorí túžia po zdravom tele i duchu. Je to taká dovolenka pre všetkých ľudí, bojujúcich s tráviacimi ťažkosťami, s problematickým akné, zlým stravovaním, stresom, slabou imunitou, ľudí, ktorí jednoducho majú dlhodobý problém. Neriešený problém alebo problém bez pozitívneho výsledku. Pobyt je vhodný pre každého vo vekovom rozpätí 18-99 rokov. Pre ženy i mužov cítiacich, že je čas na zmenu.

Je čas dovoleniek a detoxikačný pobyt je dobrou príležitosťou na regeneráciu po celom roku.
Do roka sa konajú 3-4 pobyty, pričom vždy je to v prírodnom prostredí, užijete si tak naplno aj krásy Slovenska. Aktuálne termíny nájdete na stránke: http://detoxpobyt.sk/informacie-o-pobyte/

Každý deň vás nakopne spoločná jóga, dýchacie cvičenia, meditácie alebo cchi-kung. Miriam sa vám bude naplno venovať a odpovedať na všetky vaše otázky, keďže počet účastníkov je obmedzený na 20. Môžete sa tešiť na rôznorodé ozdravné techniky odstraňovania toxínov z tela. Cieľ je jednoduchý- relax, venovanie sa sebe samému a svojim myšlienkam. Množstvo prednášok a workshopov bude dopĺňať čas strávený v prírode. A so sebou si odnesiete nielen dobrý pocit, ale i recepty a cenné rady ako v zdravom životnom štýle pokračovať aj po návrate domov.

d9d9c73df9d27bd9ededdfc53c426a3d

A prečo to všetko píšem ? Robím to pre vás, našich čitateľov a všetkých milovníkov prírody, byliniek, alternatívnej medicíny a ľudí, ktorí pre seba chcú to najlepšie. Ponúkame vám možnosť nájsť správnu cestu ako si pomôcť pri vašich problémoch, spoločne nájsť vhodnú liečbu a nakopnúť k cvičeniu či nájsť nových priateľov. Neberte to ako reklamu. S Miriam a celou partičkou okolo Babičkinej záhrady spolupracujeme len pol roka, no vieme, že sú rovnako zmýšľajúca skupina, ktorá ľuďom odovzdáva kúsok zo seba. A preto sme rady, že môžeme ich skvelú prácu touto formou posúvať ďalej.

Tak prijmite naše pozvanie a užite si týždenný pobyt, na ktorý pevne verím, budete spomínať v najlepšom svetle a budete posúvať novonadobudnuté vedomosti ostatným. Však o tom to je, nie ? Máme si pomáhať, pre to Miriam vytvorila Babičkinu záhradu a rovnako tak my s Jarkou Alchemylku.

Ak by ste stále mali nejasnosti a boli nerozhodní, pripájam aj link, kde sa dozviete viac http://detoxpobyt.sk/

0 komentárov k článku “Detox s MiriamPridajte vlastný →

Pridaj komentár